Yükleniyor...

Hakkımızda

Ana Sayfa / Hakkımızda

Biz Kimiz ?

YARIM ASIRLIK  SERÜVEN... SİNCE 1967

1967 yılında İzmir’de kurulan Serabed , yarım asırlık süreçte sadece Türkiye’de değil Avrupa’da da bir tercih haline gelmiştir. Her yıl yenilenen uyku koleksiyonu ve diğer mobilya ürünleri ile hemen hemen her ihtiyaca yanıt verecek nitelikte ve kalitededir.

Serabed; Hollanda, Belçika, Avusturya, İsveç başta olmak üzere tüm Avrupa’ya ürünlerini ihraç etmektedir. Uyku ürünlerinin yanı sıra oturma gruplarıyla da tercih edilen marka, kurulduğu günden bu yana kaliteli ve estetik ürün sunmaktan ödün vermemiştir.

SERABED, sağlıklı, konforlu ve kaliteli ürünler sunmanın yanı sıra satış sonrası hizmette de memnuniyet odaklı çalışmaktadır. Serabed’in teknoloji ve gelişimden yana olan üretim prensibi, her geçen gün kişilere daha iyi ürün sunmasını sağlamıştır. Ürün çeşidini ve hizmet kalitesini arttırmaya devam eden marka, dünyanın en gelişmiş sistem ve malzemelerini kullanmaya devam edecektir.

 Yarım yüzyıl tecrübesiyle Serabed çeşitlilik, kalite ve memnuniyeti ön planda tutacak ve daima tercih ettiğiniz marka olacaktır.